Aktualności

MEINDL JORASSE GTX – MOJE BUTY NA KAZBEK (I ZIMOWE TATRY)

Gdy tylko dostałam zaproszenie do udziału w letniej wyprawie na Kazbek, wiedziałam, że od wyboru nomen omen zimowych butów już się nie wywinę.

Dni Meindl'a w sklepach Tuttu

Dni Meindl'a w sklepach Tuttu!

Zapraszamy do odwiedzenia sklepów Tuttu w Gdańsku w dniach 16 - 19 marzec, Poznaniu w dniach 23 - 26 marzec oraz Katowicach w dniach 30 marzec – 1 kwietnia. Na miejscu szeroki wybór kolekcji, ekstra rabaty, gratisy oraz spotkania z ekspertami marki Meindl!

Zapraszamy!

 

Military Ski Patrol 2017

W dniach 26-28.02 odbyła się kolejna edycja zawodów Military Ski Patrol. Impreza zorganizowana przez Sekcję Szkoleń Wysokogórskich Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu (WSOWL) we współpracy z Grupą Karkonoską Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Nadleśnictwem Szklarska Poręba, Fundacją Sprzymierzeni z GROM i Ski&Sun Świeradów Zdrój, odbyła się w Szklarskiej Porębie. Trzyosobowe zespoły miały do pokonania na nartach ski-tourowych 30 kilometrów z plecakiem ważącym conajmniej 20 kilogramów.

Konkurs z Polar Sport

Meindl Polska wraz ze sklepem Polar Sport organizują noworoczny konkurs! Do wygrania ciekawe nagrody MEINDL: buty LitePeak GTX, 3 pary skarpet oraz 20 chustek!

Dni Meindl w sklepach Polar Sport

Zapraszamy na Dni Meindl`a w sklepach Polar Sport!

4 i 5 listopada odwiedź jeden ze sklepów Polar Sport w Krakowie przy ul. Siennej 15 i w Warszawie przy ul.

VII Bieg Morskiego Komandosa

W ostatni weekend sierpnia mieliśmy okazję gościć podczas VII edycji Biegu Morskiego Komandosa. Była to kolejna edycja imprezy znanej jako najcięższy bieg terenowy w Polsce. Kilometry trasy, liczne przeszkody, błoto, woda oraz ogromne zmęczenie - nic jednak nie było w stanie przeszkodzić uczestnikom zabawy, którzy z roku na rok coraz chętniej zapisują się na Bieg Morskiego Komandosa.

Współpraca z Kolibki Adventure Park

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Kolibki Adventure Park - jest to najwięszy park przygodowy w Polsce, mieszczący się w Gdyni. Na mocy nawiązanej współpracy Meindl Polska został partnerem technicznym Parku, a wszyscy pracownicy Parku wyposażeni zostali w nasze buty do zadań specjalnych - Meindl Island MFS Active.

Mountain Warrior Day

W dniu 13 kwietnia 2016 roku w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych odbył się Mountain Warrior Day, na którym oczywiście wraz z naszym stoiskiem gościliśmy. Przedsięwzięcie to zostało zorganizowane przez Sekcję Szkoleń Wysokogóskich i obejmowało prezentację kolekcji, prelekcje oraz tematy o tematyce górskiej i militarnej.

Dni Meindla w sklepach Tuttu

Dni Meindla

W wybranych dniach oraz lokalizacjach sklepu Tuttu, przeprowadzona zostanie akcja pod tytułem "Dni Meindla". Dzięki niej każdy odwiedzający będzie miał okazję zapoznać się z ponad 20 modelami butów Meindl, przeznaczonej na sezon letni 2016. Wszystkie modele dostępne będą w pełnej rozmiarówce i będzie można je zakupić z -20% rabatem! Na miejscu radą będą służyć pracownicy sklepu oraz ekspert Meindl'a, który rozwieje wszelkie wątpliwości oraz pomoże w doborze odpowiedniego obuwia.

Miejsca i terminy akcji:

> 7-10.04 Tuttu Gdańsk <

> 14-16.04 Tuttu Poznań <

VI Festiwal Górski Wondół Challenge

W miniony weekend (5-6 marca) mieliśmy przyjemność gościć na imprezie znanej jako Wondól Challenge. Była to już VI edycja festiwalu górskiego, który obfitował w spotkania ze znanymi ze świata turystyki osobami, a także pokazazy filmów górskich. Nie zabrakło również pokazów ratownicata medycznego oraz udziału członków GOPR. Jedną z atrakcji był również przełajowy bieg, odbywający się pod nazwą "Winter Run Bieg pod Górkę".

Gościliśmy na miejscu wraz z naszym pokaźnym oraz atrakcyjnym stoiskiem, którego specjalna ścianka z butami Meindl przykuwała uwagę każdego uczestnika.

Strony

Buty Meindl