Aktualności

Meindl partnerem Outdoor First Aid Przygoda 2018

Niezwykle miło nam poinformować, iż marka Meindl została oficjalnym partnerem OFA Przygoda 2018 czyli pierwszego w Polsce, ekstrekamlnego szkolenia z pierwszej pomocy! Podobnie jak w latach ubiegłych impreza odbędzie w Borym Sulinowie w dniach 4-6 maja. 

Dni Meindl'a w sklepach Tuttu 2018!

Dni Meindl'a 2018 w sklepach Tuttu!

Zapraszamy do odwiedzenia sklepów Tuttu w Gdańsku w dniach 15 - 17 marzec, Katowicach w dniach 22 - 24 marzec oraz Poznaniu w dniach 29 - 31 marzec. Na miejscu czeka na Was szeroki wybór kolekcji butów w ekstra cenach, gratisy oraz spotkania z ekspertami marki Meindl!

Do zobaczenia na miejscu!

 

Military Ski Patrol 2018

W dniach 5-9 marca 2018 roku odbyła się kolejna edycja zawodów z cyklu "Military Ski Patrol" organizowana, jak co roku, przez Sekcje Szkoleń Wysokogórskich Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu przy współpracy z Jednostką Wojskową Komandosów z Lublińca, Ośrodkiem Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu oraz Karkonoską Grupą GOPR. Oczywiści pojawiliśmy się tam z naszym stoiskiem oraz kolekcją butów Meindl!

Meindl partnerem VIII Festiwalu Górskiego Wondół Challenge

W pierwszy weekend marca odbyła się już VIII edycja znanego Festiwalu Górskiego Wondół Challenge na terenie rolego Gniazda w Szczyrku. Wśród zaproszonych gości pojawili się m. in. doskonale znani Simone Moro, Janusz Majer, Piotr Hercog czy Aleksander Doba. Impreza organizowana jest przez Beskidzką Grupę GOPR oraz Fundację Radan a nas oczywiście nie mogło tam zabraknąć!

Meindl partnerem VI Marszu Generała Nila

We wrześniu 2017 roku odbyła się już VI edycja ekstremalnego marszu nocnego "ŚLADAMI GEN. NILA – OD ZMIERZCHU DO ŚWITU" organizowanego przez Jednostkę Wojskową NIL oraz Wojskowe Stowarzyszenie „Kultura – Turystyka- Obronność”. Nie mogło nas tam zabraknąć z militarną kolekcją butów Meindl!

 

Meindl partnerem Biegu Morskiego Komandosa VIII

Jak co roku Meindl miał niezwykłą przyjemność być partnerem już VIII edycji Biegu Morskiego Komandosa. Ten jeden z najtrudniejszych biegów przeszkodowych w Polsce odbył się w upalne sierpniowe dni w Gdyni. Oczywiście cała impreza miała miejsce na terenie ogromnego, świetnie przygotowanego Adventure Parku Kolibki. Uczestnicy biegu musieli zmagać się nie tylko z upałem, ale także z wieloma trudnościami porozmieszczanymi na trasie. Najtwardsi z zawodników mieli do pokonania aż 21 km w pełnym umundurowaniu!

Meindl partnerem VII Gali Akademii Dobrego Stylu

W poniedziałek 23 listopada 2017 roku odbyła się już 7 edycja Gali Akademii Dobrego Stylu, której tradycyjnie organizatorem była Pani Laura Łącz. Wśród partnerów imprezy znalazła się marka Meindl, której buty zaprezentowane zostały przez takich aktorów jak m.in. Andrzej Grabarczyk, Jacek Borkowski, Ryszard Rembiszewski czy Michał Lesień.

Meindl partnerem XXII Festiwalu Górskiego

W dniach 20-23 września odbyła się już 22 edycja kultowego Festiwalu Górskiego w Lądku Zdrój. Wśród sponsorów imprezy nie mogło zabraknąć także marki Meindl! Mimo nienajlepszej pogody oraz polowych warunków festiwalowi goście bardzo chętnie odwiedzali nasze stoisko, żywo zainteresowani naszymi butami.

MEINDL JORASSE GTX – MOJE BUTY NA KAZBEK (I ZIMOWE TATRY)

Gdy tylko dostałam zaproszenie do udziału w letniej wyprawie na Kazbek, wiedziałam, że od wyboru nomen omen zimowych butów już się nie wywinę.

Dni Meindl'a w sklepach Tuttu

Dni Meindl'a w sklepach Tuttu!

Zapraszamy do odwiedzenia sklepów Tuttu w Gdańsku w dniach 16 - 19 marzec, Poznaniu w dniach 23 - 26 marzec oraz Katowicach w dniach 30 marzec – 1 kwietnia. Na miejscu szeroki wybór kolekcji, ekstra rabaty, gratisy oraz spotkania z ekspertami marki Meindl!

Zapraszamy!

 

Strony

Buty Meindl