Aktualności

Meindl partnerem VII Gali Akademii Dobrego Stylu

W poniedziałek 23 listopada 2017 roku odbyła się już 7 edycja Gali Akademii Dobrego Stylu, której tradycyjnie organizatorem była Pani Laura Łącz. Wśród partnerów imprezy znalazła się marka Meindl, której buty zaprezentowane zostały przez takich aktorów jak m.in. Andrzej Grabarczyk, Jacek Borkowski, Ryszard Rembiszewski czy Michał Lesień.

Meindl partnerem XXII Festiwalu Górskiego

W dniach 20-23 września odbyła się już 22 edycja kultowego Festiwalu Górskiego w Lądku Zdrój. Wśród sponsorów imprezy nie mogło zabraknąć także marki Meindl! Mimo nienajlepszej pogody oraz polowych warunków festiwalowi goście bardzo chętnie odwiedzali nasze stoisko, żywo zainteresowani naszymi butami.

MEINDL JORASSE GTX – MOJE BUTY NA KAZBEK (I ZIMOWE TATRY)

Gdy tylko dostałam zaproszenie do udziału w letniej wyprawie na Kazbek, wiedziałam, że od wyboru nomen omen zimowych butów już się nie wywinę.

Dni Meindl'a w sklepach Tuttu

Dni Meindl'a w sklepach Tuttu!

Zapraszamy do odwiedzenia sklepów Tuttu w Gdańsku w dniach 16 - 19 marzec, Poznaniu w dniach 23 - 26 marzec oraz Katowicach w dniach 30 marzec – 1 kwietnia. Na miejscu szeroki wybór kolekcji, ekstra rabaty, gratisy oraz spotkania z ekspertami marki Meindl!

Zapraszamy!

 

Military Ski Patrol 2017

W dniach 26-28.02 odbyła się kolejna edycja zawodów Military Ski Patrol. Impreza zorganizowana przez Sekcję Szkoleń Wysokogórskich Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu (WSOWL) we współpracy z Grupą Karkonoską Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Nadleśnictwem Szklarska Poręba, Fundacją Sprzymierzeni z GROM i Ski&Sun Świeradów Zdrój, odbyła się w Szklarskiej Porębie. Trzyosobowe zespoły miały do pokonania na nartach ski-tourowych 30 kilometrów z plecakiem ważącym conajmniej 20 kilogramów.

Konkurs z Polar Sport

Meindl Polska wraz ze sklepem Polar Sport organizują noworoczny konkurs! Do wygrania ciekawe nagrody MEINDL: buty LitePeak GTX, 3 pary skarpet oraz 20 chustek!

Dni Meindl w sklepach Polar Sport

Zapraszamy na Dni Meindl`a w sklepach Polar Sport!

4 i 5 listopada odwiedź jeden ze sklepów Polar Sport w Krakowie przy ul. Siennej 15 i w Warszawie przy ul.

VII Bieg Morskiego Komandosa

W ostatni weekend sierpnia mieliśmy okazję gościć podczas VII edycji Biegu Morskiego Komandosa. Była to kolejna edycja imprezy znanej jako najcięższy bieg terenowy w Polsce. Kilometry trasy, liczne przeszkody, błoto, woda oraz ogromne zmęczenie - nic jednak nie było w stanie przeszkodzić uczestnikom zabawy, którzy z roku na rok coraz chętniej zapisują się na Bieg Morskiego Komandosa.

Współpraca z Kolibki Adventure Park

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Kolibki Adventure Park - jest to najwięszy park przygodowy w Polsce, mieszczący się w Gdyni. Na mocy nawiązanej współpracy Meindl Polska został partnerem technicznym Parku, a wszyscy pracownicy Parku wyposażeni zostali w nasze buty do zadań specjalnych - Meindl Island MFS Active.

Mountain Warrior Day

W dniu 13 kwietnia 2016 roku w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych odbył się Mountain Warrior Day, na którym oczywiście wraz z naszym stoiskiem gościliśmy. Przedsięwzięcie to zostało zorganizowane przez Sekcję Szkoleń Wysokogóskich i obejmowało prezentację kolekcji, prelekcje oraz tematy o tematyce górskiej i militarnej.

Strony

Buty Meindl