Air Revolution 1.9 Lady

Numer katalogowy: 
3846
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT): 
1059 zł
Twardość podeszwy: 
Rozmiar: 
3,5 - 9
Materiał zewnętrzny: 
Skóra zamszowa / mesh
Wyściółka: 
GORE-TEX® Performance Comfort Footwear
Wkładka: 
Wkładka AIR-ACTIVE® Soft Print drysole
Podeszwa: 
Meindl Multigrip® 3 Alpin Light firmy Vibram®
Kolor: 
anthracite/mint green

Air Revolution 1.9 Lady to nowy model damski w kolekcji 2017. Są to buty turystyczne, klasyfikowane w kategorii Air Revolution. Jak każdy model z tej serii, Air Revolution 1.9, charakteryzuje się specjalnie zaprojektowanym, oddychającym językiem. Jego konstrukcja zapewnia optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz obuwia. Dodatkowo, dla poprawy komfortu, obie posiada niezwykle wygodną, doskonale amortyzującą i zapewniającą przyczepność podeszwę Multigrip3 Alpin by Vibram typu B. Perfekcyjne połączenie skóry zamszowej z zapewniającą nieprzemakalność membraną Gore-Tex zapewnia, iż model tej jest niezwykle trwały oraz solidny a przy tym niezwykle wygodny i komfortowy. Air Revolution 1.9 to doskonały wybór dla tych, którzy zamierzają się udać na wycieczkę w górskim klimacie.

Podeszwa B

Aktywność: wymagające trekkingi w niskich górach, lekkie trekkingi górskie 
Teren: nierówne szlaki, strome szlaki górskie

Air Revolution

AIR REVOLUTION – OBUWIE Z KLIMATYZACJĄ

System zapewnia optymalne warunki wewnątrz buta, wspiera wentylację oraz utrzymuje jego wytrzymałości i sztywność. Szkielet języka stanowi perforowana pianka MFS, która jest pokryta trójwymiarową tkaniną 3D o otwartej strukturze. Połączenie tych materiałów sprawia, że cały język działa jak pompka. W celu zachowania anatomicznego kształtu języka jego stabilizator został wykonany z mikrofilcu i jest przyszyty do języka. Mocne rzepy wbudowane w rejonie śródstopia i na zakończeniu języka mocują go do buta. Poszerzony kształt języka doskonale dopasowuje się do kształtu stopy i zapewnia wysoki komfort.

 

 

WIĘCEJ POMPOWANIA, WIĘCEJ ODDYCHANIA!

Technologia Air Revolution została jeszcze bardziej udoskonalona. Uzupełnieniem działania systemu w butach jest skarpeta, która dopasowana do ich funkcji sprawia, że system Air Revolution jest pracuje jeszcze lepiej.

FAZA 1

Świeże powietrze jest
wciągane do wnętrza buta

FAZA 2

Ciepłe powietrze jest
wypompowywane na zewnątrz

 

GORE-TEX® Performance Comfort Footwear

Obuwie GORE-TEX® Performance Comfort utrzymuje optymalny klimat dla Twoich stóp podczas wielu rodzajów aktywności outdoorowych i rożnych warunków pogodowych.

Buty Meindl