Buty Zimowe Antarktis GTX®

Numer katalogowy: 
5120
Wysokość buta: 
21cm
Waga: 
930g
Temperatura komfortu: 
-30°C
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT): 
1369 zł
Kolekcja: 
Rozmiar: 
6 - 12
Materiał zewnętrzny: 
Nubuk woskowany
Wyściółka: 
GORE-TEX® Insulated Comfort Footwear
Thinsulate®
Wkładka: 
Wkładka AIR-ACTIVE® Soft Print drysole
Podeszwa: 
Vibram® Ice Trek
Kolor: 
Brown

Model butów Antarktis GTX to świetne rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Wyjątkowe buty Meindl doskonale sprawdzają się podczas wypraw w bardzo niskich temperaturach nawet do –30°C w ekstremalnych warunkach pogodowych. Buty Antarktis GTX są niezwykle funkcjonalne i bardzo ciepłe, doskonale chronią przed mrozem oraz wiatrem.

Zimowe buty Meindl Antarktis GTX zostały wykonane z wysokiej jakości nubuku woskowanego. W butach zastosowano specjalną wyściółkę GORE-TEX Insulated Comfort Footwear + 400g Thinsulate, która zapewnia świetną izolację oraz sprawia, że stopy pozostają suche oraz przyjemnie ciepłe przez długi czas. Wkładka AIR-ACTIVE drysole została wykonana ze specjalnego materiału, który pochłania i magazynuje pot oraz szybko schnie. Wkładka anatomicznie dopasowuje się do kształtu stopy oraz doskonale amortyzuje wstrząsy. Podeszwa Meindl Multigriff by Vibram Ice Trek zapewnia świetną przyczepność.

Buty Antarktis GTX doskonale spisują się zarówno w warunkach klimatu arktycznego jak również podczas codziennego użytkowania. Idealnie chronią przed wychłodzeniem w temperaturze do -30°C. Dodatkowo posiadają wzmocnienie w postaci otoczki zrobionej z gumy, która stanowi doskonałą ochronę przed przemakaniem oraz otarciami mechanicznymi.

GORE-TEX® Insulated Comfort

Obuwie GORE-TEX® Insulated Comfort zapewnia szereg opcji izolacji, dzięki którym stopy pozostają suche i komfortowo ciepłe w niskich temperaturach oraz podczas uprawiania sportów zimowych.

Buty Meindl