Buty Zimowe Aosta

Numer katalogowy: 
7882
Wysokość buta: 
23cm
Waga: 
810g
Temperatura komfortu: 
-25°C
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT): 
819 zł
Kolekcja: 
Rozmiar: 
39 - 47
Materiał zewnętrzny: 
Nubuk woskowany
Wyściółka: 
Sztuczne futro
Kolor: 
Brown

Meindl jest producentem najwyższej klasy specjalistycznego obuwia przeznaczonego do wspinaczki oraz wypraw górskich. Firma dzięki pasji, wieloletniemu doświadczeniu, które sięga już ponad 300 lat tworzy buty, które zaspokajają najbardziej wygórowane wymagania amatorów górskich wypraw.

Buty Meindl Aosta są wielofunkcyjne i nowoczesne, świetnie sprawdzają się podczas niskich temperatur nawet do –25°C. Zimowe buty Miendl są niezwykle ciepłe oraz bardzo dobrze chronią stopy przed mrozem. Wyższa cholewka sprawia, że świetnie nadają się na wysoki śnieg. Doskonale sprawdzają się również podczas codziennych miejskich spacerów.

Buty zimowe Aosta zostały zrobione z wysokiej jakości nubuku woskowanego. Wkładka butów została wykonana ze sztucznego futra. Buty posiadają wyściółkę w postaci filcowego botka, który w każdej chwili z łatwością można wyjąć. Dodatkowo zostały wyposażone w gumową otoczkę, która chroni palce przed otarciami oraz doskonale zabezpiecza buty przed przemakaniem. Dzięki temu zimowe buty Aosta są jeszcze bardziej odporne na śnieg i wodę.

Zastosowana w butach Aosta elastyczna podeszwa Ultra Grip zapewnia doskonałą przyczepność na śliskim oraz nierównym podłożu. Buty Meindl zapewniają idelane dopasowanie do stopy oraz wysoki komfort użytkowania.

Podeszwa Ultra Grip Sole

Specjalny profil z bardziej
agresywnym bieżnikiem zapewnia
nieprzyleganie śniegu do podeszwy.
 
Konstrukcja podeszwy zapewnia
bardzo dobre dopasowanie do
danej powierzchni – jest elastyczna
i dobrze dostosowuje się do terenu.
 
 
Buty Meindl