Litepeak Lady PRO GTX

Numer katalogowy: 
4633
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT): 
1 499 zł
Twardość podeszwy: 
Kolekcja: 
Rozmiar: 
3,5 - 9
Materiał zewnętrzny: 
Skóra welurowa / Mesh
Wyściółka: 
GORE-TEX® Performance Comfort Footwear
Wkładka: 
Wkładka AIR-ACTIVE® Soft Print drysole
Podeszwa: 
Meindl Vibram
Kolor: 
Red / Black

Meindl Litepeak Lady PRO GTX należy do klasy męskich butów górskich oraz trekkingowych, których można używać w wymagającym, wysokogórskim terenie. Wyższa konstrukcja nad kostkę oraz gumowy otok sprawiają, że but bardzo dobrze chroni stopę przed nierównościami terenu, stabilizuje ją oraz maksymalizuje komfort użytkowania. Podeszwa Vibram Alpin o klasie twardości B/C daje możliwość podpięcia raków półautomatycznych. Dodatkowo w modelu Litepeak Lady PRO zastosowany został system Variofix, którego zadaniem jest jak najlepsze dopasowanie oraz dociągnięcie buta do stopy w okolicach pięty. Zastosowana membrana Gore-Tex gwarantuje nieprzemakalność butów na szlaku. Z kolei wkładka Air-Active Soft Print drysole doskonale dopasowuje się do stopy oraz bardzo dobrze odprowadza wilgoć. 

Podeszwa B/C

Aktywność: wymagające trekkingi, ostre wspinaczki, wyjścia wysokogórskie 
Teren: nierówne szlaki, rumowiska skalne, via ferraty

GORE-TEX® Performance Comfort Footwear

Obuwie GORE-TEX® Performance Comfort utrzymuje optymalny klimat dla Twoich stóp podczas wielu rodzajów aktywności outdoorowych i rożnych warunków pogodowych.

Variofix® 3 System

Variofix® 3 System zapewnia idealne dopasowanie buta do stopy - sprawdzał się przez wiele lat i był stale doprecyzowany. System Variofix® działa w strefie pięty, stabilizując i otaczając ją, jednocześnie zapewniając jej najlepszą możliwą pozycję. W czasie sznurowania, specjalna linka jest dokładnie i równomiernie przeciągana i rozkładana wokół pięty. To gwarantuje najlepsze wsparcie.

  

Buty Meindl