Buty Meindl Ontario

Buty Meindl Ontario to najlepszy wybór dla szukających, lekkich, bardzo wygodnych, oddychających, trzysezonowych butów miejskich lub podejściowych.

Buty wykonane są z zamszowej skóry i tkaniny siateczkowej Mesh. Stopy są w nich bardzo dobrze wentylowane, nawet przy dużym wysiłku. Uniwersalna, nie za miękka i nie za twarda podeszwa sprawia, że w tych butach można spacerować nie tylko po miejskich chodnikach, ale także śmiało wybrać się w niższe góry. Jeśli trzeba trochę podbiec też dają radę. Gumowy otok z przodu zabezpiecza przed większością uszkodzeń. Mają bardzo przyjazny, nowoczesny design. Nie przemakają przy niewielkim deszczu. Warto jednak impregnować skórę odpowiednimi środkami, bo przy intensywnym użytkowaniu kolor skóry trochę blaknie i delikatnie się ona łuszczy.

Wiązanie jest bardzo szybkie, a przy tym kostka jest bardzo dobrze ustabilizowana. co zapewnia system Variofix oplatający kostkę od zewnętrznej strony buta metalową linką. Od momentu zakupu używam tych butów codziennie i traktuję je w kategorii - "nie wiem, że mam coś na nogach". Szukałem takich butów bardzo długo przeglądając dziesiątki marek i modeli.

Ontario stawiam na samym szczycie stawki w kategorii butów do codziennego, intensywnego użytku.

 

Test wykonany przez "Paragon z Podróży".

Buty Meindl