Testy

Buty Meindl Island MFS Active

Mam wielką stopę życiową, numer 49. Przeważnie miałem problem z dopasowaniem buta do stopy więc musiałem często wyznawać zasadę, że to stopa dopasuje się do buta a but trochę się rozciągnie. Buty Meindl zaskoczyły mnie. Duży wybór rozmiarów, szerokie i wysokie czubki. Używałem butów model Island MFS Active rozmiaru 14UK na przeszło 160 km wędrówce po Puszczy Karpackiej, czesto przy wysokich 30 stopniowych temperaturach. W trakcie marszu od Przemyśla do Ustjanowej Górnej w dużej mierze niebieskim szlakiem podziwialiśmy jeden z najcenniejszych przyrodniczo lasów w Europie.

Buty Meindl Paradiso MFS

PARADISO W TREKKINGOWYM RAJU

Od lat fascynują nas góry.  Pieniny, Bieszczady, Tatry, Alpy, Andy – odkrywaliśmy je po kolei.

Doświadczenie nauczyło nas, że w górach są rzeczy mało lub bardzo ważne. Przekonaliśmy się
na własnej skórze, że najważniejsza jest pogoda, krem z filtrem UV i wygodne buty :)

Buty Meindl Air Revolution 3.5

Solidne, o mocnej konstrukcji i bezkompromisowych, ale też zaawansowanych technicznie rozwiązaniach – model ten może sprostać wszelkim wymaganiom, jakie pojawią się podczas górskiej działalności w trudnych warunkach.

Solidne, o mocnej konstrukcji i bezkompromisowych, ale też zaawansowanych technicznie rozwiązaniach – model ten może sprostać wszelkim wymaganiom, jakie pojawią się podczas górskiej działalności w trudnych warunkach.

W cholewkę z grubej skóry zamszowej wkomponowano niewielkie powierzchnie z tkaniny syntetycznej. Uwagę zwraca bardzo wysoki, gumowy rant – nie ma wątpliwości, że ani paski raków, ani ostre kamienie nie wyrządzą większej szkody tym butom.

Buty Meindl Vakuum Men GTX/Literock GTX

Bohaterami dzisiejszego odcinka jest literka M (jak Meindl) oraz cyferki 2844 i 3922, czyli Vakuum Men GTX oraz Literock GTX.

Buty trafiły do nas jako element współpracy pomiędzy Medaid kursyratownictwa.pl a firmą Meindl przy tworzeniu projektu Outdoor First Aid PRZYGODA 2018.

Obie pary łączy tylko Gore-Tex, pozostałe elementy to dwie inne bajki. Zatem do rzeczy, po kolei i szczerze.

Buty Meindl Himalaya MFS

Od kilku lat preferuję zakupy typu „raz, a dobrze” – but powinien służyć lata, a nie miesiące, dlatego przed wyjazdem na Grenlandię długo zastanawiałem się jaką markę wybrać. Ostatecznie kupiłem buty Meindl, model Himalaya MFS. We wcześniejszym wpisie wymieniłem dane techniczne oraz wrażenie po kilku krótkich wyjazdach i spacerach.

Buty Meindl Safari Mid

Od ponad roku przygotowaliśmy się do naszej pierwszej „wyprawy życia”.

Buty Meindl Lavis GTX

Jestem sprzętowym konserwatystą i minimalistą. W dobie postępującej specjalizacji każdego elementu turystycznego wyposażenia staram się wybierać modele jak najbardziej uniwersalne. Weźmy buty - kilkanaście lat temu kupiłem swoje pierwsze treki i chodziłem w nich w lecie, zimie, po górach i pustyniach. Wtedy było to dość powszechne podejście, dziś każdy popupkałby się na taką beztroskę w czoło. Łącznie ze mną.

Buty Meindl Ontario

Buty Meindl Ontario to najlepszy wybór dla szukających, lekkich, bardzo wygodnych, oddychających, trzysezonowych butów miejskich lub podejściowych.

Strony

Buty Meindl