Serwis obuwia

W Twoich wysłużonych Meindlach zdarły się podeszwy, szwy wymagają naprawy czy też zapiętki buta uległy przetarciu? 

Te elementy oraz inne można naprawić, a buty mogą służyć przez kolejne lata. Jako nieliczni świadczymy naszym Klientom odpłatny serwis pogwarancyjny. Buty poddawane są serwisowi bezpośrednio w siedzibie Meindl w Niemczech. Cały "zabieg" trwa od 10-12 tygodni. Orientacyjne ceny usług serwisowych pogwarancyjnych:

 

  • Wymiana podeszw A; B; A/B; B/C - 520zł
  • Wymiana podeszw C; C/D - 640zł
  • Naprawa szwów - 190zł
  • Zapiętki / wyściółki / mankiety - 260zł
  • Wymiana haczyków, przelotek - 180zł
  • Wymiana zamków - 260zł

Jeśli chcesz skorzystać z serwisu pogwarancyjnego wypełnij formularz i prześlij buty (bez wkładek i sznurówek) na poniższy adres.


Dane Klienta:

Zwracam się z prośbą o pogwarancyjną naprawę butów Meindl obejmującą:

Wyrażam zgodę na pośrednictwo firmy Larix J.Pieła S.K.A. w pogwarancyjnym serwisie obuwia Meindl.

 

Przyjmuję do wiadomości, iż wykonawcą usługi jest producent Lukas Meindl GmbH & Co.KG z siedzibą w Niemczech. Naprawy są wykonywane w siedzibie producenta, w Serwisie, który zastrzega sobie prawo doboru materiałów i techniki wykonania napraw (m.in. podeszwy, wkładki czy sznurówki mogą odbiegać od stosowanych w danym modelu, tym samym różnić się od katalogowego wzoru). Szacowany czas oczekiwania na naprawę to 10-12 tygodni. Na wykonane naprawy Serwis nie udziela gwarancji.

Zobowiązuję się pokryć koszty zleconej naprawy oraz koszty transportu naprawionych butów na terenie Polski. Przyjmuję do wiadomości, iż serwis producenta może odmówić wykonania zlecenia naprawy. W takim przypadku zobowiązuję się pokryć koszty przesyłki zwrotnej na terenie Polski. 


Adres do wysyłki:

 

DZIAŁ REKLAMACJI
LARIX Janusz Pieła S.K.A.
ul. Bielska 1124
43-374 Buczkowice

Masz pytania skonataktuj się z nami: